Transportblister combi (VMV)
Från 3 519,09 SEK
per 100 st
Det kostar ingenting att beställa varuprover. Högst 2 varuprover kan beställas. Varuprover tillhandahålls endast till företagskunder och inte till privatpersoner. Varuprover tillhandahålls inte för produkter som säljs styckvis.
Vi lämnar naturligtvis gärna mer information eller förklaringar om våra produkter. Vid önskemål och efter överenskommelse är det även möjligt att låna en produkt tillfälligt.
Få en skräddarsydd lösning
Letar du efter förpacknings- eller fraktlösningar som passar dina behov perfekt? Begär en offert idag och låt oss skapa en skräddarsydd lösning just för dig!
Begär en offertAntal |
Exkl. moms Per 100 st |
Inkl. moms (25,000 %) Per 100 st |
|---|---|---|
100 |
2 815,27 SEK |
3 519,09 SEK |
500 |
2 707,46 SEK |
3 384,32 SEK |
1000 |
2 462,74 SEK |
3 078,43 SEK |
2500 |
2 330,93 SEK |
2 913,66 SEK |
5000 |
2 237,03 SEK |
2 796,29 SEK |
Minsta beställning
100 Enheter
Säljs i förpackningar
100 Enheter
Observera: en tilläggsavgift på 6 % tillkommer i kassan på grund av den rådande situationen i Mellanöstern.
Transport Blisters har utvecklats för att skicka medicinska och biologiska substanser och är gjord av stark polypropylen. Måtten på Transport Blisters är noggrant utvalda så att de passar perfekt i en PolyMed. De flesta Transport Blisters kan användas som brevpost kombinerat med yttre extra förpackning, vilket betyder att du sparar in betydligt på portot. Du kan använda dem tillsammans med ett absorberande ark och SafetyBags. Transport blister Combi är en genialiskt utformad blister; du kan använda den för rör, behållare, nålar och långa vaddpenselrör.
- Förpackningarna kan anpassas efter önskemål
- Finns i lager
- Kundfokuserad service
Vi visar detaljhandelspriser på vår webbplats. Vill du ha ett affärsförslag? Kontakta oss gärna.